Program JBB také pro tablety a mobily

Už nyní si můžete vyzkoušet testovací verzi programu Jazyky bez bariér pro tablety a mobily. Máte-li zájem o metodické a softwarové konzultace, navštivte mezinárodní výstavu inovací Inveto, která se koná v Praze od 6. do 8. června 2013.

Proč je tady nová aplikace pro tablety a mobily? Protože učení s přímým dotykem na obrazovku je příjemnější a mobilní zařízení zpřístupňuje aplikaci více uživatelům.

Kde si aplikaci můžete stáhnout a proč už teď? https://play.google.com/…apps/details?… Zajímají nás názory uživatelů a teď ještě můžeme do aplikace zasáhnout a případně něco změnit. Aplikace je zdarma.

Kde a kdy budeme na výstavě INVETO? Výstava proběhne 6. až 8. června na Výstavišti v Praze 7. Začátek je ve čtvrtek od 12 hodin, v pátek je otevřeno od 10 do 17:30 hodin a v sobotu se můžete podívat od 10 do 15 hodin. Nás najdete ve stánku Úřad městské části Praha 6. V době školního vyučování zde budou také učitelé a děti ze škol v Praze 6, protože řadu let spolupracujeme. A budou zde také programátoři a softwarový architekt, kteří převod počítačové verze do mobilního prostředí výborně zvládají.

Za finanční podporu na upgrade programu Jazyky bez bariér děkujeme Nadaci Vodafone. Za finanční podporu pro účast na výstavě „INVENTO“ děkujeme ÚMČ Praha 6.

Zpět na hlavní stránku


Přidat komentář

Email:
Text:
Jaký máme teď rok?

Napište aktuální číslo roku. Slouží jako ochrana proti robotům.